Polskie Forum Psychologiczne tom 21 numer 4

Bydgoszcz 2016
s. 148 , oprawa miękka

inne numery pisma>>

Numer otwiera artykuł Style przywiązania, składniki miłości i orientacja społeczno-seksualna mężczyzn i kobiet w różnych rodzajach związków heteroseksualnych, poza tym w numerze: Poczucie subiektywnej samotności, dobrostanu i zadowolenia z małżeństwa w parach o różnym stylu przywiązania, Doświadczenie przemocy w dzieciństwie oraz reprezentacja opieki rodzicielskiej u nastoletnich matek, Zaburzenia neurorozwojowe i ich wpływ na kształtowanie się przywiązania na przykładzie dzieci z FAS/FASD z Fundacji Fastryga, Styl przywiązania i radzenia sobie ze stresem w dorosłościPerspektywa czasowa w okresie późnej dorosłości i jej znaczenie dla satysfakcji z życia uczestniczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku – doniesienia wstępne, Psychologiczne wymiary relacji z rodzeństwem jako predyktory poczucia samotności młodych dorosłych.

Bądź pierwszym recenzentem “Polskie Forum Psychologiczne tom 21 numer 4”