Sprzedaż

informacje dla księgarń, bibliotek i hurtowni

Sprzedaż i dystrybucja


Jarosław Nowak ul. Ogińskiego 16, 85-092 Bydgoszcz

Zamówienia:

mailem:
jarno@ukw.edu.pl
wydaw@ukw.edu.pl

informacja telefoniczna:
52 32 36 730

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach?
Książki Wydawnictwa UKW można znaleźć w księgarniach i hurtowniach w całym kraju. Prowadzona jest także sprzedaż wysyłkowa dla bibliotek, instytucji kulturalnych i naukowych oraz odbiorców indywidualnych. Zamówienia składać można drogą elektroniczną: jarno@ukw.edu.pl; wydaw@ukw.edu.pl. Książki dostępne są również w siedzibie Wydawnictwa przy ul. Ogińskiego 16 (wejście od strony Poligrafii) w Bydgoszczy oraz Księgarni Akademickiej UKW przy ul. Chodkiewicza 30 (tel. 514-913-017, ksero.kasia@interia.pl).

….

aktualności:

Zmiana cennika Poczty Polskiej

Uprzejmie informujemy, że od 1 marca 2016 roku klientów indywidualnych, księgarnie i biblioteki za wysyłkę książek obowiązują stawki według aktualnego cennika Poczty Polskiej. Cennik TUTAJ

Sprzedaż czasowo wstrzymana!

Szanowni Czytelnicy,
informujemy, że w związku z remontem magazynu książek sprzedaż naszych publikacji zostanie wstrzymana w okresie od 1 do 25 marca 2016r. Za utrudnienia przepraszamy. Jednocześnie przypominamy, iż nasze książki są dostępne w punkcie księgarskim na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, ul. Chodkiewicza 30 oraz w księgarni PWN w bibliotece UKW, ul. Szymanowskiego 2.

Zwrotów nie przyjmujemy

Informujemy, że począwszy od kwietnia bieżącego roku Wydawnictwo UKW nie będzie przyjmować zwrotów zamówionych wcześniej książek od księgarzy i hurtowników. Nie dotyczy to oczywiście uzasadnionych reklamacji.

Zmiana opłat za wysyłkę

Uprzejmie informujemy, że od 1 marca 2014 roku klientów indywidualnych, księgarnie i phentermine 37.5 mg biblioteki za wysyłkę książek obowiązują stawki według aktualnego cennika Poczty Polskiej. Cennik

Księgarnia internetowa

do sklepu

Napisz do nas