Maria Czaplicka – Jedlikowska
ISBN 978-83-7096-954-7,
Bydgoszcz 2014,
s 151, oprawa miękka ze skrzydełkami

Językowe ujęcia spraw wiary i Boga w tekstach księdza Jana Twardowskiego dla dzieci

Książka zawiera obszerne fragmenty publikacji, wydanej w Wydawnictwie UKW w 2012 r.: „Zwyczajna niezwyczajność” – o wieloaspektowym charakterze tekstów dla dzieci Jana Twardowskiego, przetłumaczone na język angielski.

Bądź pierwszym recenzentem “The Linguistic Expression of God’s affairs in Father Jan Twardowski’s texts for children”