Strategia rozwoju audiacji w muzycznej edukacji

Ewa Zwolińska
ISBN 978-83-7096-913-4,
Bydgoszcz 2013

Książka z dziedziny audiacji, która dzięki Autorce staje się coraz bardziej popularnym podejściem rozwijającym u dzieci takie aktywności poznawcze, które mają istotne znaczenie dla przyswajania zdolności językowych, rozwijają wyobraźnię oraz uwagę i pamięć słuchową.

Książka z dziedziny audiacji, która dzięki Autorce staje się coraz bardziej popularniejszym podejściem rozwijającym u dzieci takie aktywności poznawcze, które mają istotne znaczenie dla przyswajania zdolności językowych, rozwijają wyobraźnię oraz uwagę i pamięć słuchową. Publikacja jest cennym źródłem pomysłów i inspiracji dotyczących doskonalenia programów wychowania muzycznego. Jest także dobrą lekturą dla pedagogów, psychologów, nauczycieli muzyki oraz studentów edukacji muzycznej.

Bądź pierwszym recenzentem “Strategia rozwoju audiacji w muzycznej edukacji”