Prawnokarna ochrona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

ISBN 978-83-8018-013-0
Bydgoszcz 2015

Spis treści – plik PDF do pobrania

Książka zawiera całościową prezentację prawnokarnej ochrony Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, ukazaną ze znawstwem i w sposób interesujący dla czytelnika. To cenna pozycja dla prawników, historyków, politologów oraz wszystkich zainteresowanych współczesnymi zagadnieniami ustroju państwa i funkcjonowania systemu społecznego. Stanowi też świetną pomoc dydaktyczną dla studentów prawa i dziedzin pokrewnych.

Bądź pierwszym recenzentem “Prawnokarna ochrona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej”