Nauczyciele a dyscyplina w klasie szkolnej

Ewa Lemańska-Lewandowska
ISBN 978-83-7096-929-5,
Bydgoszcz 2013,
s. 188,

Książka stanowi pokłosie badań dotyczących przekonań nauczycieli i ich osobistych teorii edukacyjnych związanych z dyscypliną oraz stosowaniem przez nich zindywidualizowanych strategii dyscypliny w codziennych praktykach edukacyjnych. Jest też próbą poszukiwania nowych rozwiązań badawczych oraz kierunków zmian w zakresie myślenia i działania dotyczącego tworzenia środowiska edukacyjnego sprzyjającego wzajemnemu uczeniu się.

Bądź pierwszym recenzentem “Nauczyciele a dyscyplina w klasie szkolnej”