Harmonizowanie narodowych systemów szkolnictwa wyższego państw europejskich
(lata 1990-2011)

Marcin Skinder
ISBN 978-83-8018-056-7
Bydgoszcz 2015

Przedmiotem analizy zawartej w tej książce są dążenia do harmonizowania struktur, zasad działania i funkcjonowania narodowych systemów nauki i edukacji. Proces harmonizowania tych systemów wydaje się być czynnikiem, który w znaczący sposób może przyczynić się do dynamizowania postępu naukowego, technicznego i ekonomicznego, a także kulturowego.

Bądź pierwszym recenzentem “Harmonizowanie narodowych systemów szkolnictwa wyższego państw europejskich
(lata 1990-2011)”