Art or Commodity? Studies on high and popular culture

Jakub Lipski, Joanna Malicka,
Paweł Schreiber (red.)
Sztuka czy towar? Szkice o kulturze wysokiej i popularnej.
ISBN 978-83-7096-888-5,
Bydgoszcz 2011,
s. 144, oprawa miękka,
książka w języku angielskim

Publikacja jest próbą zbadania tego, w jaki sposób łączą się dwa niegdyś sprzeczne zjawiska – kultura wysoka i popularna. Prezentowane artykuły poruszają szerokie spektrum tematów: od amatorskiej twórczości publikowanej w Internecie, poprzez teksty piosenek, aż po klasykę literatury omawianą w szkołach i na uniwersytetach.

Sztuka czy towar? Szkice o kulturze wysokiej i popularnej

Bądź pierwszym recenzentem “Art or Commodity? Studies on high and popular culture”