Polskie Forum Psychologiczne tom 22 numer 4

Hanna Liberska (red.)
Bydgoszcz 2017

inne numery pisma>>

Numer otwiera wspomnienie prof. Hanny Liberskiej o zmarłym niedawno profesorze Jari-Eriku Nurmi. W części zawierającej artykuły znajdziemy między innymi teksty: Kwestionariusz Satysfakcji seksualnej; Preferencje w zakresie wartości i poziomu centralności religijności singli i młodych dorosłych żyjących w związkach; Cechy temperamentalne a satysfakcja ze związku; Wychowanie w kulturze konsumpcji. Postawy wychowawcze rodziców a tendencje materialistyczne dzieci 5-6-letnich czy Rozwój rodziny w kontekście technik wspomaganego rozrodu: socjoekologiczny model rozumienia zastosowania procedury in vitro w Polsce.

W numerze znalazły się również sprawozdanie z 15. Europejskiego Kongresu Psychologii, który odbywał się w lipcu 2017 roku w Amsterdamie oraz recenzję książki Filmowy leksykon psychologii Jolanty Pisarek i Pawła Fortuny.

Bądź pierwszym recenzentem “Polskie Forum Psychologiczne tom 22 numer 4”