Santander Art and Culture Law Review, nr 2/2016(2)

Alicja Jagielska-Burduk
Andrzej Jakubowicz,

Anna Koziczak
Wojciech Szafrański (red.)
Bydgoszcz 2016
www.artandculturelaw.ukw.edu.pl

inne numery Santander Art and Culture Law Review

Kolejny numer pisma ukazującego się od 2015 roku w ramach projektu finansowanego przez Santander Group przyznanego Uniwersytetowi Kazimierza Wielkiego. Pismo poświęcone jest zagadnieniom związanym z szeroko pojętym prawem kultury. W skład redakcji oraz rady naukowej czasopisma wchodzą uznani eksperci z zakresu problematyki prawnej ochrony dziedzictwa kulturowego i rynku sztuki. Numer wydany w całości w języku angielskim.

Bądź pierwszym recenzentem “Santander Art and Culture Law Review, nr 2/2016(2)”