Polskie Forum Psychologiczne tom 21 numer 1

Bydgoszcz 2016
s. 150 , oprawa miękka

inne numery pisma>>

W tym numerze pisma czytelnik znajdzie między innymi teksty na temat relacji wnuków z dziadkami, uważności rodzicielskiej, rodziny jako kulturowego czynnika aktualizacji osobowości i rozwoju empatii; oceny osiągnięć szkolnych i motywacji; kwestionariusza Oceny Prężności (KOP-26), jego konstrukcja i właściwości psychometrycznych oraz polskiej adaptacji kwestionariusza STAXI-2 do pomiaru stanu, cechy, ekspresji i kontroli złości.

Bądź pierwszym recenzentem “Polskie Forum Psychologiczne tom 21 numer 1”