Polskie Forum Psychologiczne tom 20 numer 4

ISSN 1642-1043,
Bydgoszcz 2015,

inne numery pisma>>

Kolejny numer poczytnego pisma psychologicznego. Tym razem między innymi Lidia Cierpiałkowska pisze o efektywności psychoterapii i interwencji społecznych wobec osób nadużywających i uzależnionych od alkoholu; Iwona Grzegorzewska przedstawia ujęcie kliniczno-rozwojowe zachowań agresywnych u dzieci i młodzieży; Beata Pastwa-Wojciechowska omawia diagnozę zaburzeń osobowości i perspektywę opiniowania sądowo-psychologicznego; Emilia Soroko pisze o wkładzie psychoanalitycznego myślenia do rozwoju rozmowy psychologicznej jako jakościowej metody badawczej i diagnostycznej a Dominika Górska procesy mentalizacji podczas aktywacji systemu przywiązania w populacji osób bez zaburzeń.

Kolejny numer poczytnego pisma psychologicznego. Tym razem między innymi Lidia Cierpiałkowska pisze o efektywności psychoterapii i interwencji społecznych wobec osób nadużywających i uzależnionych od alkoholu; Iwona Grzegorzewska przedstawia ujęcie kliniczno-rozwojowe zachowań agresywnych u dzieci i młodzieży; Beata Pastwa-Wojciechowska omawia diagnozę zaburzeń osobowości i perspektywę opiniowania sądowo-psychologicznego; Emilia Soroko pisze o wkładzie psychoanalitycznego myślenia do rozwoju rozmowy psychologicznej jako jakościowej metody badawczej i diagnostycznej a Dominika Górska przedstawia procesy mentalizacji podczas aktywacji systemu przywiązania w populacji osób bez zaburzeń.

Bądź pierwszym recenzentem “Polskie Forum Psychologiczne tom 20 numer 4”