Polskie Forum Psychologiczne tom 20 numer 3

ISSN 1642-1043,
Bydgoszcz 2015,

inne numery pisma>>

Trzeci już w tym roku numer znanego pisma o tematyce psychologicznej. Wśród artykułów między innymi: Funkcjonowanie psychologiczne rozwodzących się rodziców a ich postawy rodzicielskie Magdaleny Błażek, Pojęcie partner życiowy w percepcji młodych dorosłych żyjących w pojedynkę i w związku nieformalnym Katarzyny Adamczyk, Znaczenie zależności interpersonalnej dla jakości bliskich relacji w dorosłości Doroty Suwalskiej-Barancewicz, Pomiar rozwoju mowy pisanej jako nowa propozycja oceny poziomu umiejętności posługiwania się pismem u dzieci w wieku 3-11 lat Sławomira Jabłońskiego i Pawła Kleki oraz Kontekstowe uwarunkowania jakości społecznego środowiska rozwoju małych dzieci w Polsce Karoliny Apelt.

Bądź pierwszym recenzentem “Polskie Forum Psychologiczne tom 20 numer 3”