Marek Jeleniewski
ISBN 978-83-7096-869-4,
Bydgoszcz 2012,
s. 406,

Książka opisuje specyfikę prasy lokalnej i regionalnej w okresie dwudziestolecia międzywojennego. Zawarte w niej dzieje prasy bydgoskiej wzbogacają wiedzę o życiu społecznym oraz kulturze miasta i regionu. Publikacja zapewne zainteresuje studentów kierunków historycznych i dziennikarstwa, a także badaczy zajmujących się historią Bydgoszczy i regionu Pomorza i Kujaw.

Bądź pierwszym recenzentem “Życie społeczno-polityczne XX-lecia międzywojennego w świetle polskiej prasy w Bydgoszczy”