Zrozumieć nieśmiałość. Aspekty diagnostyczne i terapeutyczne

Małgorzata Zabłocka
ISBN 978-83-7096-900-4,
Bydgoszcz 2012,
s. 198
>> dostępne w bibliotece elektronicznej ibuk.pl

Prezentowana monografia dotyczy problematyki nieśmiałości u dzieci (samoocena, kompetencje społeczne, pozycja w grupie rówieśniczej). Książka jest adresowana do rodziców, socjoterapeutów, studentów kierunków pedagogicznych, dążących do pogłębienia wiedzy na temat omawianego zjawiska, możliwości jego diagnozowania i przezwyciężania.

Bądź pierwszym recenzentem “Zrozumieć nieśmiałość. Aspekty diagnostyczne i terapeutyczne”