Zabawy i gry ruchowe dla każdego

Marek Napierała
ISBN 978-83-7096-866-3
Bydgoszcz 2012

Prezentowany podręcznik przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów i nauczycieli wychowania fizycznego, instruktorów rekreacji, a także animatorów czasu wolnego. Autor opisuje podstawy metodyki nauczania zabaw i gier ruchowych w sposób trafny i przystępny. Dbając o czytelność przekazu opatruje tekst rysunkami i schematami, zachęcając do praktycznego wykorzystywania zaproponowanych metod edukacyjno-sportowych.

Kategoria: . Tagi: , .

Bądź pierwszym recenzentem “Zabawy i gry ruchowe dla każdego”