Blanka Poćwiardowska
ISBN 978-83-7096-973-8,
Bydgoszcz 2013,

Spis Treści – plik PDF

Książka podejmuje zagadnienia związane ze wspomaganiem rozwoju człowieka dorosłego w pełnieniu roli rodzicielskiej przez koncentrację na budowaniu pełnej zrozumienia, empatii i zaangażowania relacji z dzieckiem w wieku przedszkolnym. Autorka zawarła w niej teoretyczne założenia programu wspomagania kompetencji wychowawczych rodziców, wyniki badań dotyczące jego skuteczności oraz szczegółowy opis tego programu. Książka może służyć psychologom-praktykom, a także pedagogom i niektórym nauczycielom edukacji przedszkolnej jako inspiracja do pracy z rodzicami.

Napisz pierwszą opinię o „Wspomaganie rozwoju kompetencji wychowawczych rodziców dzieci w wieku przedszkolnym”