Szkoła – Zawód – Praca, nr 4/2012

ISSN 2082-6087,
Bydgoszcz 2012,

inne numery pisma TUTAJ

Kolejny numer pisma Szkoła. Zawód. Praca. Na całość składają się cztery części tematyczne. W pierwszej znajdziecie Państwo teksty skupione wokół zagadnień pedagogiki pracy i andragogiki. W drugiej autorzy zagraniczni piszą między innymi o szkolnictwie i praktykach zawodowych, zarządzaniu karierą i aktywizacji zawodowej w Szwajcarii; o wykorzystaniu tablic multimedialnych w nauczaniu przedmiotów zawodowych; czy o technologiach informacyjno-komunikacyjnych w kształceniu technicznym. Trzecią część wypełniły recenzje dwóch książek: Edukacji w zakładzie pracy w perspektywie organizacji uczącej się Renaty Tomaszewskiej-Lipiec oraz Przygotowania zawodowego młodych pedagogów pod redakcją A. Dudek, K. Klimkowskiej i A. Różańskiego. Dopełnieniem numeru są zawarte w czwartej jego części informacje na temat kongresów i seminariów.

Be the first to review “Szkoła – Zawód – Praca, nr 4/2012”