Symboliczność przestrzeni polityki. Między teorią a praktyką

Janusz Golinowski, Filip Pierzchalski (red.)
ISBN 978-83-7096-792-5,
Bydgoszcz 2011,
s. 2014, oprawa miękka

Książka składa się z trzech części. Część pierwsza dotyczy przestrzeni polityki w procesach ustanawiania ładu. Część druga przedstawia elementy antropologiczno-kulturowe jako uzasadnienie polityki. Natomiast część trzecia składa się z artykułów o tematyce dotyczącej medialnych deskrypcji granic polityczności ładu. Książka jest cenną i interesującą pozycją dla politologów i studentów politologii.

Bądź pierwszym recenzentem “Symboliczność przestrzeni polityki. Między teorią a praktyką”