Aleksandra Błachnio
Bydgoszcz 2012,
oprawa miękka
nakład wyczerpany

Publikacja skoncentrowana jest głównie na jakości życia ludzi starych. Autorka uważa, że zagadnienie to wymaga rewizji w świetle dokonujących się zmian społecznych i cywilizacyjnych w XXI wieku. Książka ta jest drugim wydaniem poszerzonym i zmienionym monografii, pt: Wolontariat w Uniwersytetach Trzeciego Wieku, która ukazała się w 2008 roku.

Bądź pierwszym recenzentem “Starość non profit. Wolontariat na Uniwersytetach Trzeciego Wieku w Polsce i na świecie”