Ewa Górecka, Anna Stempka,
ISBN 978-83-7096-815-1,
Bydgoszcz 2011,

Książka jest poznawczo bardzo interesująca dla literaturoznawców. Podejmowane są w niej problemy dotąd nieopisane, bowiem autorki wybrały do zbioru tematy wypływające z nieco odmiennych preferencji lekturowych i analitycznych, różniących się warsztatem badawczym. Publikacja adresowana jest do badaczy literatury, studentów filologii polskiej oraz miłośników literatury.

Kategoria: . Tagi: , .

Bądź pierwszym recenzentem “Spotkania. Szkice o człowieku i świecie jego doznań w polskiej literaturze współczesnej”