Ryszard Gerlach
ISBN 978-83-7096-879-3
Bydgoszcz 2012

W publikacji poruszono zagadnienia związane z edukacją pozaszkolną, zmianami cywilizacyjnymi oraz przekształceniami w systemie oświaty. Zaprezentowano funkcjonowanie pozaszkolnej edukacji w ważnych perspektywach, m.in. : gospodarczej i społecznej. Ukazując wielowymiarowość i szybkość zmian cywilizacyjnych nakreślono rolę tej edukacji w przygotowaniu do życia i pracy w świecie nieustannych zmian oraz nadążaniu za tymi zmianami.

Bądź pierwszym recenzentem “Pozaszkolna edukacja zawodowa wobec zmian cywilizacyjnych. Nowe trendy i wyzwania”