Polskie Forum Psychologiczne tom 20 numer 1

ISSN 1642-1043,Bydgoszcz 2015,

nakład wyczerpany

inne numery pisma>>

Kolejny tom pisma otwiera artykuł o zasobach osobistych jako potencjale w realizacji celów. W numerze przeczytamy również o satysfakcji z życia i empatii bezdomnych kobiet; o poziomie narcyzmu i stosunku do rozmiarów własnego ciała u młodych mężczyzn; o indywidualizmie i kolektywizmie w kontekście etyki pracy oraz o roli trzech wymiarów przywiązania do organizacji na różnych etapach prowadzenia szkoleń.

Bądź pierwszym recenzentem “Polskie Forum Psychologiczne tom 20 numer 1”