Polska w XX wieku. W kręgu badań historycznych, politologicznych i prawnych

Tomasz Kuczur, Tadeusz Wolsza (red.)
ISBN 978-83-7096-905-9,
Bydgoszcz 2013,
s. 438

Zbiór studiów zawiera trzy wiodące tematy dotyczące badań związanych z myślą polityczną, historią ustroju Polski oraz historią polityczną XX wieku. Jest to Księga Pamiątkowa dedykowana śp. Profesorowi Tadeuszowi Kisielewskiemu. Tematyka zainteresuje badaczy z zakresu historii i politologii oraz studentów.

Bądź pierwszym recenzentem “Polska w XX wieku. W kręgu badań historycznych, politologicznych i prawnych”