Beata Bonna
ISBN 978-83-7096-806-9
Bydgoszcz 2011

Książka poświęcona jest metodzie zespołowego nauczania gry na instrumentach muzycznych i opartej na niej metodyce. Metoda ta jest przeniesieniem Gordonowkiej teorii uczenia się muzyki na grunt praktyki instrumentalnej. Publikacja przeznaczona jest dla nauczycieli realizujących w praktyce teorię Gordona, nauczycieli muzyki w szkołach ogólnokształcących, młodzieży akademickiej oraz wszystkich zainteresowanych nauką gry na instrumentach muzycznych.

Kategoria: . Tagi: , .

Bądź pierwszym recenzentem “Podstawy Gordonowskiej metody zespołowego nauczania gry na instrumentach muzycznych”