Ewa Krause
ISBN 978-83-7096-892-2
Bydgoszcz 2013

Kategoria: . Tagi: , .

Publikacja z jednej strony przedstawia teoretyczne podstawy planowania kariery zawodowej, a z drugiej cenny dorobek i możliwość kształtowania karier zawodowych studentów. Książka jest cennym wkładem w poszukiwaniach teoretycznych i praktycznych możliwości doskonalenia procesu kształtowania karier zawodowych studentów. Ważna dla teoretyków i praktyków zajmujących się edukacją młodzieży akademickiej, doradców zawodowych, urzędów pracy, szkół oraz studentów.

Be the first to review “Planowanie rozwoju kariery zawodowej przez studentów. Między wyobrażeniami a strategiami”