Metody badań i oceny niektórych właściwości tworzyw polimerowych i metali

Tomasz Karasiewicz, Krzysztof Moraczewski,
Piotr Rytlewski, Magdalena Stepczyńska, Marian Żenkiewicz
ISBN 978-83-7096-858-8
Bydgoszcz 2012

Książka pełni funkcję podręcznika akademickiego, który umożliwia poznanie niektórych fragmentów nauki o materiałach i inżynierii materiałowej, a także sposobów badań i wytwarzania wybranych właściwości materiałów inżynierskich. Monografia jest adresowana do pracowników naukowych i studentów kierunków: inżynieria materiałowa, edukacja techniczno-informatyczna, inżynieria bezpieczeństwa i mechatronika.

Bądź pierwszym recenzentem “Metody badań i oceny niektórych właściwości tworzyw polimerowych i metali”