Anna Jakubowicz-Bryx (red.)
ISBN 978-83-7096-823-6
Bydgoszcz 2011,

nakład wyczerpany

Książka zawiera m.in. analizę wybranych programów nauczania zintegrowanego, diagnozę umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz metody i formy pracy z książką. Opisuje również znaczenie biblioterapii, jako sposobu minimalizacji przemocy rówieśniczej To przydatna i ważna pozycja w bibliotece nie tylko pedagogów, studentów czy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, ale także rodziców, troszczących się o prawidłowy rozwój swoich dzieci.

Bądź pierwszym recenzentem “Edukacja czytelnicza wyzwaniem współczesnej pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej”