Educational and Social Context, tom 3,

ISBN 978-83-7096-961-5,
Bydgoszcz 2013,

inne numery Educational and Social Contexts

Trzeci już tom serii Educational and Social Context. Tym razem pod redakcją Urszuli Ostrowskiej.Tom ten skupiony jest wokół aksjologicznych problemów edukacji akademickiej, napięć i ich źródeł tkwiących w codzienności uniwersytetów i różnego rodzaju szkół wyższych.

Trzeci już tom serii Educational and Social Context. Tym razem pod tytułem In the Circle of Axiological Problems of Academic Education pod redakcją Urszuli Ostrowskiej.

W tradycję uniwersytetu wpisana jest idea odkrywania prawdy, tworzenia wiedzy i rozwoju człowieka. Ucieleśnienie tej idei w kontekście toczących się na naszych oczach przemian uniwersytetu napotyka na szereg trudności. O rodzajach tych trudności mówią autorzy poszczególnych tekstów, uwrażliwiając nas na wyzwania, jakie stoją obecnie przed edukacją akademicką.

z recenzji prof. nadzw. dr hab. Joanny Madalińskiej – Michalak

Be the first to review “Educational and Social Context, tom 3,
In the Circle of Axiological Problems of Academic Education”