Polskie Forum Psychologiczne tom 24 numer 2

Bydgoszcz 2019

inne numery pisma>>

dostępne też w formie elektronicznej:   EBOOK ibuk.pl Spis treści – plik PDF

Wśród tekstów zamieszczonych w tym numerze między innymi: Ruminacje a występowanie negatywnych i pozytywnych zmian potraumatycznych u osób chorych onkologicznie; Wpływ monochromatycznego światła niebieskiego na aktywność EEG – rola elastyczności nawyków snu; Formowanie się tożsamości osobistej w okresie stającej się dorosłości, w kontekście poczucia bezpieczeństwa i gotowości do zmian; Poczucie własnej skuteczności i subiektywna jakość życia u chłopców z ADHD w wieku wczesnoszkolnym; czy Upośledzona zdolność kontrolowania picia alkoholu w ujęciu DSM-5. Implikacje dla praktyki klinicznej.

Be the first to review “Polskie Forum Psychologiczne tom 24 numer 2”