Polskie Forum Psychologiczne tom 24 numer 2

e-ISSN 2449-6871
Bydgoszcz 2019

inne numery pisma>>

Wśród tekstów zamieszczonych w tym numerze między innymi: Ruminacje a występowanie negatywnych i pozytywnych zmian potraumatycznych u osób chorych onkologicznie; Wpływ monochromatycznego światła niebieskiego na aktywność EEG – rola elastyczności nawyków snu; Formowanie się tożsamości osobistej w okresie stającej się dorosłości, w kontekście poczucia bezpieczeństwa i gotowości do zmian; Poczucie własnej skuteczności i subiektywna jakość życia u chłopców z ADHD w wieku wczesnoszkolnym; czy Upośledzona zdolność kontrolowania picia alkoholu w ujęciu DSM-5. Implikacje dla praktyki klinicznej.

Bądź pierwszym recenzentem “Polskie Forum Psychologiczne tom 24 numer 2”