Polskie Forum Psychologiczne tom 24 numer 1

e-ISSN 2449-6871
Bydgoszcz 2019

inne numery pisma>>

W najnowszym numerze między innymi: Nadzieja jako mediator w związkach cech osobowości i satysfakcji z życia. Badania osób w okresie późnej dorosłości (60–75 lat); Mroczna triada a kody moralne: mediacyjna rola kodów moralnych w relacji między płcią a psychopatią; Uczucia moralne, wartości i przekonania postkrytyczne członków stowarzyszenia Mensa Polska – analiza porównawcza; Skala Komunikowania się Adolescentów z Rówieśnikami (SKAR) – właściwości psychometryczne narzędzia szacującego zadowolenie z relacji z rówieśnikami; Temperamentalne predyktory strategii regulacji emocji negatywnych i pozytywnych u osób z zaburzeniami depresyjno-lękowymi; Sprawozdanie z 4. Międzynarodowego Kongresu Psychologii Klinicznej i Zdrowia Dzieci i Młodzieży .

Bądź pierwszym recenzentem “Polskie Forum Psychologiczne tom 24 numer 1”