Polskie Forum Psychologiczne tom 23 numer 1

Hanna Liberska (red.)
Bydgoszcz 2018

inne numery pisma>>

Numer otwiera część tematyczna „Badania psychologiczne nad relacją „mózg – zachowanie”, w której między innymi: Ręczność, praksja i język: nowe spojrzenie na delikatną triadę; Znaczenie neuronauki dla zrozumienia problemów i poprawy funkcjonowania dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi; Rozwój funkcjonalny mózgu na przykładzie korowych mechanizmów percepcji twarzy i mowy u niemowląt. Wśród pozostałych artykułów: Doświadczenie nastoletniego macierzyństwa a wybrane aspekty funkcjonowania dorosłych kobiet; Inteligencja emocjonalna i motywacja osiągnięć u kobiet na stanowiskach kierowniczych; Percepcja postaw rodzicielskich przez młodzież a jej trudności w procesie podejmowania decyzji zawodowych; Związek samooceny ze skutecznością tranzycji z systemu edukacji na rynek pracy.

Numer otwiera część tematyczna „Badania psychologiczne nad relacją „mózg – zachowanie”, w której między innymi: Ręczność, praksja i język: nowe spojrzenie na delikatną triadę; Znaczenie neuronauki dla zrozumienia problemów i poprawy funkcjonowania dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi; Rozwój funkcjonalny mózgu na przykładzie korowych mechanizmów percepcji twarzy i mowy u niemowląt. Wśród pozostałych artykułów: Doświadczenie nastoletniego macierzyństwa a wybrane aspekty funkcjonowania dorosłych kobiet; Inteligencja emocjonalna i motywacja osiągnięć u kobiet na stanowiskach kierowniczych; Percepcja postaw rodzicielskich przez młodzież a jej trudności w procesie podejmowania decyzji zawodowych; Związek samooceny ze skutecznością tranzycji z systemu edukacji na rynek pracy.

Be the first to review “Polskie Forum Psychologiczne tom 23 numer 1”