Muzyka. Historia. Teoria. Edukacja nr 7/2017

ISSN 2084-5081
Bydgoszcz 2017,

inne numery PISMA tutaj

Najnowszy numer pisma, w którym zamieszczono między innymi artykuły trojga pedagogów Katedry Muzyki Uniwersytetu Preszowskiego w Preszowie. Publikacje powstały przy okazji Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. „Muzyka solowa i kameralna kompozytorów polskich i słowackich – aspekty artystyczne i wykonawcze. Pozostałe artykuły dotyczą muzyki polskiej.

Bądź pierwszym recenzentem “Muzyka. Historia. Teoria. Edukacja nr 7/2017”