Szkoła – Zawód – Praca,

ISSN 2082-6087
Bydgoszcz 2015

inne numery pisma TUTAJ

Najnowszy numer pisma obfituje w ciekawe tematy, wśród nich między innymi:macierzyństwo kobiet-naukowców – o konflikcie roli rodzicielskiej i zawodowej, coaching i mentoring jako formy wsparcia pracownika w środowisku pracy, zarządzanie talentami w organizacji, psychologiczne aspekty funkcjonowania człowieka sytuacji pracy, wspomaganie rozwoju zawodowego pracowników współczesnego rynku pracy czy edukacja jako forma wspierania rozwoju zawodowego osób u schyłku kariery zawodowej. Dokładny spis treści numeru znajduje się w załączniku obok.

Bądź pierwszym recenzentem “Szkoła – Zawód – Praca,
nr 12/2016”